WorkSpace Europe

Ak chceš vedieť, kto stojí za občianskym združením WorkSpace Europe, odpoveď nájdeš v nasledujúcich riadkoch. Sme tím mladých ľudí, ktorý sa tebe a iným študentom a budúcim absolventom snaží uľahčiť vstup na pracovný trh, a to nielen na Slovensku. Naším cieľom je pomôcť ti získať pracovnú skúsenosť, ktorá ti možno v tvojom životopise chýba, aby si následne mohol/la využiť skúsenosť zo zahraničia pri hľadaní plnohodnotného zamestnania v odbore, ktorý si vyštudoval/a alebo v príbuzných oblastiach. Podporujeme osobnostný a profesionálny rozvoj mladých študentov a absolventov a to tým, že organizujeme zahraničné pracovné stáže z finančných zdrojov EÚ v rámci programu Erasmus+. S našou podporou tak môžeš zistiť, že Erasmus+ nie je len štúdium, ale je to zároveň aj príležitosť na získanie hodnotných skúseností z pracovného prostredia. Ak si teda motivovaný/á pre seba niečo urobiť, si na správnej adrese.

Sme taktiež súčasťou viacerých slovenských a zahraničných obchodných komôr, medzinárodných asociácií a networkingových partnerstiev, vďaka ktorým ti môžeme poskytnúť širokú ponuku rôznych pozícií na stáž. Zároveň spolupracujeme s viac ako 1000 univerzitami a ďalšími rôznymi organizáciami v krajinách EÚ.

PREČO U NÁS PRACOVAŤ?

Nudiť sa nebudeš. Tvoje organizačné schopnosti, kreativita a talent robiť aspoň tri veci naraz, dostanú možnosť rozvinúť sa do nevídaných rozmerov. Pomáhame mladým ľuďom meniť ich životy a kariérne napredovať. Môžeš byť súčasťou stoviek krásnych ľudských príbehov. Pokiaľ ti komunikácia s ľuďmi robí radosť, máme pre teba pozíciu, ktorá ťa nadchne. Ak nie, tak nie. 

ČO PONÚKAME?

  • Veľký priestor na sebarealizáciu
  • Možnosť pracovať v malom tíme na veľkých úlohách
  • Prácu v príjemnom pracovnom kolektíve v kancelárii v centre mesta ´
  • Teambuildingy všetkých typov (párty, športy, výlety)
  • Profesionálny rozvoj
  • Pracovné cesty v rámci Slovenska a aj do zahraničia
  • Možnosť zahraničných ciest
  • Denný kontakt so zahraničím a mladými ľuďmi. Vo WorkSpace Europe nikdy nezostarneš ;)

AKO TO U NÁS VYZERÁ?

Samozrejme "tvrdo" pracujeme v príjemnej modernej kancelárií v Bratislavskom starom meste, no dbáme aj na vnútorný balans ;)

Ak ťa zaujala niektorá z naších ponúkaných pozícií, budeme sa tešiť na tvoj profil! 

 


 

NEMÁME TU MOMENTÁLNE VHODNÚ POZÍCIU PRE TEBA?  NEVADÍ, NAPÍŠ NÁM AJ TAK!

 


 

Aktuálne žiadne.
Aktuálne žiadne.
Profil spoločnosti

WorkSpace Europe je súkromná vzdelávacia organizácia so zameraním na prípravu študentov vysokých škôl na vstup do praxe prostredníctvom rôznorodých projektov a podporných programov Európskej Únie.

Od nášho založenia v roku 2011 sa špecializujeme na organizovanie zahraničných pracovných stáží pre študentov slovenských a európskych vysokých škôl v rámci programu EÚ Erasmus+.

WorkSpace Europe
Názov spoločnosti WorkSpace Europe
Oblasť pôsobenia Vzdelávanie
Počet zamestnancov 6-9
web stránka www.workspaceeurope.sk