IAESTE Dni Príležitostí, 21.11.2023 v univerzitnej knižnici TUKE v Košiciach

Späť

Dni príležitostí IAESTE - Tvoja Kariérna Cesta

Hľadáš cestu k zaujímavej a perspektívnej kariére vo svojom odbore? Hľadáš príležitosť rozvinúť svoje zručnosti a vedomosti, stretnúť odborníkov vo svojej oblasti a nájsť prácu, ktorá ti vyhovuje? Ak áno, máme pre teba skvelú správu!

Práve teraz máš príležitosť sa zúčastniť Dní príležitostí, ktoré organizuje IAESTE. Tieto dni sú plné možností pre študentov:

  1. Získajte pohľad na pracovné príležitosti vo svojom odbore: Získejte cenný prehľad o dostupných pracovných pozíciách vo vašom odbore a spoznajte potenciálnych zamestnávateľov.

  2. Komunikujte s odborníkmi na personálnom oddelení alebo s profesionálmi: Porozprávajte sa s odborníkmi v oblasti ľudských zdrojov a odborníkmi v priamom kontakte a získate cenné rady a tipy.

  3. Zistite, aké znalosti a schopnosti sú vyžadované pre vašu budúcu kariéru: Zistite, aké znalosti a schopnosti sú potrebné pre úspešnú kariéru vo vašom odbore a ako ich získať a rozvinúť.

  4. Nasmerujte svoje štúdium správnou cestou: Získejte cenné rady ohľadom toho, ako môžete smerovať svoje štúdium tak, aby vám otvorilo dvere ku vašej vysnívanej kariére.

  5. Dojednajte si spoluprácu na bakalárskej alebo diplomovej práci: Ak hľadáte možnosť pre bakalársku alebo diplomovú prácu, tieto dni vám môžu pomôcť nájsť vhodnú tému a získať podporu od odborníkov.

  6. Nájdite si zamestnanie na plný úväzok alebo na čiastočný úväzok, ktoré vyhovuje vašim predstavám: Nech už hľadáte zamestnanie na plný úväzok alebo na čiastočný úväzok, Dni príležitostí vám môžu pomôcť nájsť prácu, ktorá spĺňa vaše očakávania a ambície.

Ak sa cítite pripravení na túto kariérnu výzvu, nezmeškajte túto príležitosť! Dni príležitostí IAESTE sú vašou bránou k zaujímavej a úspešnej kariére. Označte si 21. november v kalendári a pridajte sa k nám v univerzitnej knižnici TUKE v Košiciach.