Po Erasmus stáži v zahraničí sa oplatí na Slovensko vrátiť!

Späť
Milí Erasmáci,
veľmi nás teší, že ste sa počas Vášho štúdia, či ako čerství absolventi rozhodli pred vstupom do pracovného života získať pracovné skúsenosti na Erasmus stáži v zahraničí. Čo by nás však potešilo ešte viac je, ak by ste sa po stáži zo zahraničia vrátili a uplatnili získané skúsenosti a zručnosti na Slovensku. Získali ste cennú prax a my Vám ponúkame pracovné ponuky pre ďalšie kariérne napredovanie.

Či už v súčasnosti pôsobíte v zahraničí alebo nie, radi by sme Vás prepojili s firmami na Slovensku, ktoré si uvedomujú Vašu hodnotu a vážia si, že ste počas štúdia urobili pre svoju kariéru viac - rozhodli ste sa zaradiť medzi študentov a absolventov s praxou.

Predstavujeme Vám nový projekt z dielne WorkSpace Europe - konzorcia vysokých škôl pre Erasmus+ zahraničné stáže: stážista.sk, kariérny portál pre vysokoškolákov. 

Zaregistrujte sa, aby ste mohli začať dostávať zaujímavé pracovné ponuky od kvalitných zamestnávateľov, ktorí hľadajú študentov a absolventov s praxou – Vás.
 

Veríme, že Slovensko je dobrým miestom pre kariérne uplatnenie absolventov vysokých škôl s množstvom kvalitných slovenských a zahraničných zamestnávateľov. Veríme, že sa na Slovensko po naberaní cenných skúseností v zahraničí oplatí vrátiť. 

Poďte sa presvedčiť, vidíme sa vo Vašej zóne!